Škola pracovní a zábavné kynologie
Pozice:
Škola pracovní a zábavné kynologie - Pavel Bradáč
Adresa:
Heroltice 65
Tišnov

Mobil:
Poslat email
(volitelné)
Další údaje:

Škola pracovní a zábavné kynologie navazuje na mnohaleté výcvikové zkušenosti výcvikářů z Klubu pracovní a zábavné kynologie. Tento tým ročně okolo stopadesáti úspěšných výcvikových a výchovných akcí.

Více o nás si můžete přečíst také v na stránce Naše filozofie či Naši trenéři, případně i na stránkách Klubu pracovní a zábavné kynologie. Na našich stránkách dále najdete názory účastníků našich kurzů, fotogalerii s odkazy na alba účastníků našich akcí a hlavně nejčastější Otázky a odpovědi na nejčastější z nich. Také se můžete zeptat nás nebo účastníků našich kurzů na profilu nebo na Facebooku na naší stránce.

Pokud zde nenajdete odpověď, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo mi zavolejte na tel. 721 647 970, rád vám zodpovím jakoukoli další otázku.