PESOPARK
Poslat email
(volitelné)
Další údaje:

Všem milovníkům přírody a zvířat s radostí oznamujeme, že na jaře 2016 bude otevřen sportovně kynologický volnočasový klub PESOPARK, který se nachází v Praze 10 Uhříněvsi v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka. Našim cílem je nabídnout ráj pro hafany a maximální komfort pro páníčky i jejich rodiny.

Místo, kde si užijete příjemně strávený čas nejen se svými mazlíčky a kam se budete rádi a často vracet. Chystáme pro vás oplocený areál o rozloze přes dva hektary s agility hřišti, hřištěm na quadruped, klubovnou se zázemím a sociálním zařízením, parkováním v rámci areálu a spoustu sportovních a zábavných akcí nejen pro vaše čtyřnožce.

Už dnes se těšíme na všechny přátele PESOPARKU.